5815
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3390 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3338 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0124297; CASE INTL., HARVESTER: 31295188; MASSEY FERGUSON: 1628959M1; 1720255M1; NEW HOLLAND: 7855620; 80422281; 707855893 |
| Позначення виробника | 3BBP-3390 |
| Ширина ременя | 54.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


