7582
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2825 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2773 мм |
| Кількість ручів | 4 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1425257; CASE INTL., HARVESTER: 87012453; CLAAS: 544164.0; JOHN DEERE: H115881; HXE94488; MASSEY FERGUSON: 6219414M1; NEW HOLLAND: 86517751; 86523096; 86517751X |
| Позначення виробника | 4BBP-2825 |
| Ширина ременя | 73.9 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 034,36 ₴


