22175
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.228 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 13 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 4672 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 4650 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4590 мм |
| Позначення виробника | SPB-4650 |
| Ширина ременя | 16.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


