XPB 2360 УБ-2360 Ремінь Endura (Індія) зубч.
640,68 ₴
- Готово до відправки
- Код: Т00037729
XPB 2360 УБ-2360 Ремінь Endura (Індія) зубч.Готово до відправки
640,68 ₴
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
24177
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.228 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний (зубчастий) |
| Висота ременя | 13 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2382 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2360 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2300 мм |
| Позначення виробника | XPB-2360 |
| Ширина ременя | 16.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640,68 ₴

